Poznaj nasz zespół

Zespół tworzą ludzie. INTELUS Energy zrzesza specjalistów z różnych dziedzin, dla których ważna jest promocja Odnawialnych Źródeł Energii. Wierzymy w naszą misję, a przez to praca staje się pasją. 

Intelus Energy Sp.Z.o.o

Intelus Energy to dynamicznie rozwijający się, niekwestionowany lider na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Działamy kompleksowo na terenie całej Polski, wspieramy naszych klientów i dbamy o to, by otrzymali oni produkty jak najwyższej jakości. Nasi klienci cenią nasza wysoką jakość obsługi, krótki czas oczekiwania na montaż instalacji i zorientowanie na sukces.
Napisz do nas

Natalia Kopacka

Prezes Zarządu

natalia@intelus.pl

Mateusz Tracz

Key Account Director

mateusz@intelus.pl

Bartłomiej Smoleń

Kierownik ds Kluczowych Klientów

+48 570 199 115

bartlomiej@intelus.pl

Sebastian Śliwiok

General Director of Europe

+48 792 681 949

sebastian@intelus.pl

Dariusz Jaskuła

Kierownik Departamentu Realizacji

+48 530 559 359

dariusz@intelus.pl

Elżbieta Ignatow

Kierownik Departamentu Administracji

+48 576 796 111

elzbieta@intelus.pl

Pola Kołodziej

Specjalista ds. Obsługi Projektu

+48 575 519 590

pola@intelus.pl

Anna Pryt

Kierownik ds. Przetargów i Zapytań Ofertowych

+48  530 191 452

anna@intelus.pl

Joanna Szczęsny

Specjalista ds. Przetargów i Zapytań Ofertowych

+48 535 866 050

joanna.szczesny@intelus.pl

Mateusz Rybacki

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

+48 535 866 330

mateusz.rybacki@intelus.pl

Michał Wieczorek

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej INTELUS 24

+48 793 622 122

michal@intelus24.pl

Martyna Mędrala

Koordynator ds. Sprzedaży

+48 531 080 574

martyna@intelus.pl

Tomasz Kopacki

Specjalista ds. Logistyki

+48 533 843 557

tomasz@intelus.pl

Damian Łukowiak

Specjalista ds. Marketingu i Reklamy

+48 533 540 038

damian@intelus.pl

Beata Popanda

Asystentka Zarządu

+48 791 508 828

beata@intelus.pl

Intelus Energy Sp.z.o.o

Aleja Roździeńskiego 188A, 40-203 Katowice, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000818539 NIP: 6272765725, REGON: Kapitał Zakładowy w wysokości 1.000.000 zł wpłacony w całości.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram