Poznaj nasz zespół

Zespół tworzą ludzie. INTELUS Energy zrzesza specjalistów z różnych dziedzin, dla których ważna jest promocja Odnawialnych Źródeł Energii. Wierzymy w naszą misję, a przez to praca staje się pasją. 

Intelus Energy Sp.Z.o.o

Intelus Energy to dynamicznie rozwijający się, niekwestionowany lider na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Działamy kompleksowo na terenie całej Polski, wspieramy naszych klientów i dbamy o to, by otrzymali oni produkty jak najwyższej jakości. Nasi klienci cenią nasza wysoką jakość obsługi, krótki czas oczekiwania na montaż instalacji i zorientowanie na sukces.
Napisz do nas

Natalia Kopacka

Prezes Zarządu

+48 884 005 225 

natalia@intelus.pl

Mateusz Tracz

Pełnomocnik Zarządu

+48 884 005 225 

mateusz@intelus.pl

Bartłomiej Smoleń

Dyrektor Departamentu Realizacji

+48 570 199 115

bartlomiej@intelus.pl

Sebastian Śliwiok

Dyrektor Handlowy

+48 792 681 949

sebastian@intelus.pl

Andrzej Zawada

Serwis Intelus Pro

+48 575 464 111

andrzej@intelus.pl

Dariusz Jaskuła

Kierownik Magazynu

+48530 559 359

dariusz@intelus.pl

Piotr Howaniec

Specjalista ds. Pomp Ciepła

+48 535 918 156

piotr.howaniec@intelus.pl

Elżbieta Ignatow

Specjalista Obsługi Dokumentacji

+48 576 796 111

elzbieta@intelus.pl

Pola Kołodziej

Opiekun Klienta

+48 575 519 590

pola@intelus.pl

Anna Pryt

Kierownik ds. Przetargów i Zapytań Ofertowych

+48  530 191 452

anna@intelus.pl

Joanna Szczęsny

Specjalista ds. Przetargów i Zapytań Ofertowych

+48 535 866 050

joanna.szczesny@intelus.pl

Mateusz Rybacki

Specjalista ds. Realizacji

+48 535 866 330

mateusz.rybacki@intelus.pl

Martyna Mędrala

Asystentka Dyrektora Handlowego

+48 531 080 574

martyna@intelus.pl

Michał Wieczorek

Kierownik Sprzedaży Hurtowni

+48 793 622 122

michal@intelus24.pl

Tomasz Kopacki

Magazynier

+48 533 843 557

tomasz@intelus.pl

Andrzej Mnich 

Magazynier

+48 535 918 156

andrzej@intelus.pl

Damian Łukowiak

Specjalista Ds. Marketingu i Reklamy

+48 533 540 038

damian@intelus.pl

Piotr Magierowski

Specjalista ds. Rozliczeń

+48 535 866 830

piotr@intelus.pl

Intelus Energy Sp.z.o.o

Aleja Roździeńskiego 188A, 40-203 Katowice, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000818539 NIP: 6272765725, REGON: Kapitał Zakładowy w wysokości 1.000.000 zł wpłacony w całości.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram