Fotowoltaika na balkonie – czy to się opłaca?

W dobie kryzysu energetycznego i wciąż rosnących rachunków za prąd, wiele osób zastanawia się jak zapłacić mniej za prąd. Jest to oczywiście jak najbardziej słuszne pytanie! Fotowoltaika na balkonie to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. A czy jest opłacalne? Odpowiadamy!
Fotowoltaika na balkonieBalkon z zamontowaną fotowoltaikąFotowoltaika balkonowa

Instalacja fotowoltaiczna zwykle jest utożsamiana z instalacją na gruncie, albo też na dachu. Owszem, fotowoltaika dla domu jest coraz bardziej popularna, ale fotowoltaika na balkonie w bloku stanowi nowość, która zyskuje coraz większą popularność.

Taka instalacja to również dobre rozwiązanie na pytanie, jak walczyć z inflacją. Możemy być pewni, że nasze rachunki za prąd będą znacznie ograniczone, albo też zlikwidowane kompletnie. Wiele osób zastanawia się nad tym, jak ograniczyć rachunki za prąd

Jednym z rodzajów jest fotowoltaika na balkonie – zestawu typu pv plug and play, która jest bardzo popularna wśród użytkowników. Ile kosztuje fotowoltaika na balkonie?

 Cena takiego zestawu jest uzależniona od komponentów, oraz mocy samej instalacji. Dlatego zapraszamy do kontaktu, a na pewno wspólnie uda nam się przygotować zestaw idealnie skrojony pod Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu na sprzedaz@intelus24.pl lub pod numerem telefonu 793 622 122.


Intelus Energy Sp.z.o.o

ul. ks. Wiktora Siwka 17, 40-306 Katowice, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000818539 NIP: 6272765725, REGON: Kapitał Zakładowy w wysokości 1.000.000 zł wpłacony w całości.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram