Folia grzewcza to grzejnik elektryczny, który wyróżnia się elastycznością i budową -występuje w różnych grubościach, szerokościach, mocach grzewczych.

Mata grzewcza pod płytki  czy  mata grzewcza pod panele jest popularnym rozwiązaniem w  nowoczesnym budownictwie,  jak i starszych budynkach po termomodernizacji- domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, ale też halach magazynowych.

Montaż maty grzewczej

Maty grzewcze elektryczne są  również wykorzystywane w projektach grzewczych, gdzie liczy sie bardzo duża precyzja ogrzewania, jak również szybkości nagrzewania i bezpieczeństwo użytkowania . Folia jest wykorzystywana również w przemyśle.

Energooszczędne maty grzewcze cechują się uniwersalnością – ogrzewanie  może być zastosowane zarówno jako podstawowe źródło ciepła, jak i dodatkowe, zwiększające komfort przebywania w pomieszczeniu, przykładowo mata grzewcza do łazienki.

 

Folia podłogowa równie dobrze nadaje się do ocieplenia ścian, a nawet sufitów. Dodatkowo współgra z różnym rodzajem materiałów – płytkami, gresem, kamieniem, panelami i wykładziną.

System grzewczy oparty na folii jest bardzo prostu w montażu i może być zastosowany podczas każdego etapu remontu czy projektowania nowego budynku.Niestety, pomimo tego, że montaż maty grzewczej jest bardzo prosty, to nie jest on rozwiązaniem pozbawionym wad – największą jest koszt wykonania całej instalacji grzewczej, ale też zwiększone zużycie prądu elektrycznego.

Cena folii grzewczej

Jesteś zainteresowany tym jaki jest koszt folii grzewczej i chciałbyś zamontować takie rozwiązanie w swoim domu? Zadzwoń do nas.

Zainteresowany współpracą?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Intelus Energy Sp.z.o.o

ul. ks. Wiktora Siwka 17, 40-306 Katowice, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000818539 NIP: 6272765725, REGON: Kapitał Zakładowy w wysokości 1.000.000 zł wpłacony w całości.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram